• Posadziliśmy już 10 140 drzew • Trwa promocja - wszystkie zamówienia dziś z dostawą za 0 zł • 

Nasz manifest
Nasz manifest
Jesteśmy tree rebel. Oferując odpowiedzialne produkty zachęcamy każdego do wsparcia akcji sadzenia drzew i dbania o zdrową planetę.

 

Idea projektu tree rebel
Tree rebel to projekt ekologiczny wykorzystujący modę do osiągnięcia celu w postaci sadzenia drzew i dbania o zdrową planetę. Wierzymy w to, że małe gesty mogą mieć wielki wpływ.
Dlaczego?

Las zajmują około 30% powierzchni Ziemi. Są skutecznym elementem walki ze zmianami klimatycznymi. Jednocześnie, nadal mamy problem z wystarczającym zalesieniem naszej planety. Gigantyczne pożary w Amazonii w 2019 roku skłoniły nas do refleksji i poszukiwania sposobów na poprawę sytuacji. Długo zastanawialiśmy się nad tym w jaki sposób możemy zachęcić inne osoby do zrobienia czegoś razem w tym temacie. Przełomowe okazały się być nasze włoskie... wakacje.

Ostatniego dnia naszego pobytu na Sycylii, spacerując ulicami Palermo, naszym oczom ukazała się grupa kilkuset młodych, protestujących ludzi. Okazało się, że w Palermo miał miejsce młodzieżowy strajk klimatyczny w ramach inicjatywy "Fridays for Future". Przyłączyliśmy się. Sama manifestacja była dla nas dużym bodźcem do działania. Uświadomiła nam jak wiele osób uważa zmiany klimatyczne za istotny problem i podobnie jak my chce zaangażować się w przeciwdziałanie temu zjawisku.

Zamiast narzekać, postanowiliśmy działać. Tak narodziła się koncepcja naszego projektu. Chcemy zachęcić innych do sadzenia drzew i jednocześnie promować ubrania, które nie są szkodliwe dla naszej planety.

Nasza misja

Każdy z nas codziennie podejmuje decyzje, które pośrednio lub bezpośrednio mają swoje konsekwencje ekologiczne. Dziesiątki milionów codziennych decyzji składają się na Świat, w którym żyjemy. Poprzez projekt tree rebel chcemy pokazać, że każda decyzja ma znaczenie, a świadomy wybór - pozytywne konsekwencje.

Naszą misją jest dbanie o zdrową planetę i inspirowanie ludzi do bycia ekologicznie świadomymi konsumentami. Nie lubimy górnolotnych haseł. Wolimy działać. W kwestii dbania o naszą planetę nadszedł czas, aby "mniej mówić, więcej robić".

Nasz manifest
Ekologiczne materiały
Ekologiczne wodne nadruki
Uczciwa płaca i sprawiedliwy handel
Odpowiedzialna produkcja
10 drzew za każdy produkt
Modne kroje
Ekologiczne pakowanie bez plastiku
Przyjazne zwierzętom
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.