• Posadziliśmy już 10 140 drzew • Trwa promocja - wszystkie zamówienia dziś z dostawą za 0 zł • 

1860 posadzonych drzew w 2020 roku
12.jpg

Styczeń to dobry moment na podsumowania. Nasze podsumowanie jest wspaniałe i w skrócie można je opisać "1860 drzew". Właśnie tyle nowych drzew zostało lub wkrótce zostanie posadzonych dzięki Wam. Mowa o osobach, które zdecydowały się wesprzeć nasze działania i kupiły produkt tree rebel w 2020 roku. Dziękujemy Wam za to! Zgodnie z naszą obietnicą, część przychodów ze sprzedaży produktów przeznaczamy na akcje sadzenia drzew w Polsce i za granicą. Każda zakupiona rzecz to 10 posadzonych drzew. Wiemy jak ważna jest transparentność tego co robimy i dlatego chcemy się z Wami podzielić materiałami opisującymi nasze działania w 2020 roku. 

Oto podsumowanie.

Akcje w Polsce.

Wspólnie z naszymi partnerami (Klub Gaja, Arkonika, Nadleśnictwo Wałbrzych) przeprowadziliśmy w Polsce 3 akcje sadzenia drzew i łącznie posadziliśmy aż 580 drzew.

Klub Gaja - wiosna 2020 (130 drzew)

Akcja sadzenia drzew tree rebel i Klub Gaja
Posadziliśmy 130 buków zwyczajnych
Pan Jacek z Klub Gaja

Arkonika - wiosna 2020 (150 drzew)

Akcja sadzenia drzew tree rebel w ośrodku Arkonika
Akcja sadzenia drzew tree rebel (wiosna 2020)

Nadleśnictwo Wałbrzych - jesień 2020 (300 drzew) 

Przedstawiciele Nadleśnictwa podczas sadzenia drzew
Jedno z 300 posadzonych drzewAkcje poza Polską.

Jedną z bezpośrednich przyczyn uruchomienia naszego projektu były pożary w Amazonii w 2019 roku. To one zainspirowały nas do działania i uruchomienia projektu tree rebel. Dlatego też zdecydowaliśmy się, że drzewa będziemy sadzić zarówno w Polsce jak i poza. W 2020 roku sfinansowaliśmy posadzenie prawie 1 300 drzew za granicą, w tym 150 drzew we wspomnianej Amazonii (!). Posadziliśmy w Australii. Posadziliśmy w Kenii, posadziliśmy nawet na Madagaskarze (!). Jak to możliwe? To wszystko dzięki współpracy z renomowanymi organizacjami ekologicznymi takimi jak OneTreePlanted oraz Eden Reforestation Projects. My przelewamy środki, a oni odnawiają zdewastowany krajobraz tych krajów, realizując swoje projekty. Poniżej najważniejsze dokumenty.

Dziękujemy! 

Ktoś kiedyś powiedział:

"Pomyślałem sobie: dlaczego ktoś nie zrobi z tym czegoś?

A potem zdałem sobie sprawę z tego, że to ja jestem tym kimś."

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w nasz projekt i dołożyły swoją "cegiełkę", a właściwie to 10 "małych cegiełek" :-) Pamiętajcie, że to od nas zależy w jakim świecie żyjemy. Dzięki naszym działaniom w 2020 roku świat jest bogatszy o 1860 drzew. Jeśli podoba Wam się to co robimy to dajcie znać swoim bliskim i znajomym! Można nas śledzić w social mediach:

Facebook: https://www.facebook.com/treerebelpl/ 

Instagram: https://www.instagram.com/tree_rebel_pl/ 

Twoja koszulka. Twoje 10 drzew!

Zespół tree rebel

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.